O Firmie

LUNA CONTAINERS

KONTENERY – ZNAMY SIĘ NA RZECZY

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SPRZEDAŻY KONTENERÓW MORSKICH NOWYCH I UŻYWANYCH

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym w stu procentach na polskim kapitale.

Posiadamy w swojej ofercie kontenery różnych typów: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp.

LUNA CONTAINERS kontenery nowe i używane sprzedaż wynajem
kontenery morskie z Chin nowe i używane

INNOWACYJNOŚĆ RELACJI

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie kontenerów morskich to sposób i innowacyjność podejścia do klienta. Usługi sprzedażowe to nasza specjalność, a także pasja. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą.

Stawiamy na jakość świadczonych usług. Dążymy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług.

OBSŁUGUJEMY TEŻ NIETYPOWE I TRUDNE ZLECENIA

Podejmujemy działania w każdej sytuacji, zwłaszcza w trudniej i skomplikowanej, wierzymy we własne możliwości oraz ciągle stawiamy sobie nowe wyzwania. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować dobrą współpracę nawet przy zleceniach nietypowych czy z krótkimi terminami realizacji.

Handel kontenerami morskimi w Polsce
Sprzedaż kontenerów w Polsce i Europie LUNA CONTAINERS

SIEĆ ODDZIAŁÓW W POLSCE I EUROPIE

Dzięki sieci oddziałów w Polsce oraz w Europie możemy jesteśmy bliżej naszych krajowych i zagranicznych Klientów. Dzięki oddziałom dostarczamy skutecznie kontenery w krótkim czasie oferując wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

SPRAWDZONY ZESPÓŁ LUDZI

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które staramy się przekuwać każdego dnia na zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy dynamiczną grupą osób, która potrafi dopasować się do zmian na rynku, a także odpowiedzieć na coraz to nowsze wyzwania, jakie niesie nam praca na rynku kontenerów morskich.

Obsługa sprzedaży kontenerów morskich Luna Containers

A TERAZ POZNAJ OFERTĘ LUNA CONTAINERS